Stawiamy na nowoczesne
i wiodące technologie

Teraz możesz wygodnie zapoznać się z naszą ofertą zarówno na komputerze, jak i urządzeniach moblilnych

Miło nam powitać Państwa w nowym serwisie internetowym METPOL, to nasza czwarta strona w okresie ostatnich 11 lat, pierwsza witryna powstała w 2006 r. Poza zupełnie odmienioną warstwą wizualną, wpisującą się w aktualne trendy w dziedzinie projektowania stron, serwis ten opracowany został w technice Responsive Web Design. Oznacza to, że jego wygląd, układ oraz sposób nawigacji dostosowuje się odpowiednio do urządzenia, na którym jest wyświetlany (np.: komputer stacjonarny, tablet, smartfon).

Zmiany objęły także sposób i zakres prezentowanych treści. Wizualizacje i zdjęcia ogrodzeń wyświetlane są na całą szerokość ekranu, tak aby ułatwić Państwu zapoznanie się z naszymi wyrobami i ocenę ich jakości. Przy praktycznie każdym oferowanym produkcie znajdą Państwo informacje na temat wyrobów kompatybilnych, należących do tej samej rodziny bądź takich, które będą współgrały. Co więcej strona dostępna jest nie tylko w jęz. polskim, ale także angielskim, a wkrótce dodamy tłumaczenie na niemiecki.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.