Nasza oferta nowoczesnych ogrodzeń posesyjnych obejmuje także modele o nieszablonowej stylistyce

Ogrodzenie Infinity to reprezentatywny przykład nowoczesnego wzornictwa, który urzeka Klientów prostym, harmonijnym i eleganckim dizajnem. Oryginalny i efektowny wygląd ogrodzenie to zawdzięcza nie tyle poziomemu ułożeniu wypełnienia w jednakowym rozstawie, co przede wszystkim naprzemiennemu układowi jego profili o wyraźnie odmiennych, kontrastujących ze sobą wymiarach powierzchni frontowych, które dobrane zostały w odpowiednich proporcjach. Na wysokie walory estetyczne wpływa również staranna obróbka ślusarsko-spawalnicza, ograniczająca widoczność połączeń spawanych oraz profesjonalnie nałożona powłoka lakiernicza. 

Dbałość o jednakowe rozłożenie wypełnienia we wszystkich zamawianych elementach (licowanie się poziomych profili w przęsłach, bramach i furtkach) nie pozostaje bez wpływu na wygląd całości zamontowanego ogrodzenia. System Infinity obejmuje: przęsła o wysokościach: 0,95 / 1,19 / 1,43 / 1,67 m, słupy z kształtowników o przekroju 80×80 mm lub 100×100 mm o odpowiednio dopasowanych długościach oraz dyskretne mocowania z opcjonalnym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Naturalnym uzupełnieniem oferty są produkowane na żądaną szerokość furtki, bramy dwuskrzydłowe i bramy przesuwne samonośne, otwierane manualnie lub automatycznie.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.