Nowoczesna platforma B2B
dla Dystrbutorów

Jako nasz Partner handlowy masz wygodny dostęp do wszystkich kluczowych informacji online

Nasi Partnerzy handlowi od kilku lat korzystają ze specjalnie przygotowanej platformy B2B, która przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę umożliwia im wygodne: składanie zamówień na oferowane przez nas wyroby, sprawdzanie na bieżąco stanu magazynowego, szczegółowe monitorowanie realizacji złożonych zamówień, dostęp do cen detalicznych i hurtowych (z uwzględnieniem przyznanych rabatów), sprawdzanie stanu rozliczeń i przeglądanie wystawionych dokumentów magazynowych i sprzedażowych.

W tym samym miejscu sprawdzić można aktualnie obowiązujące terminy realizacji, zapoznać się z promocjami, złożyć zapytanie na wyroby nietypowe. Powiązane z platformą B2B automatyczne powiadomienia mailowe informują Partnerów m.in. o zakończeniu wykonania danego zamówienia, przypominają o nieodebranym z magazynu towarze. Dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym nasi Klienci oszczędzają czas, uzyskując błyskawiczny dostęp do kluczowych dla ich biznesu informacji.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.