Nowoczesna platforma B2B <br />
dla Dystrbutorów

Jako nasz Partner handlowy masz wygodny dostęp do wszystkich kluczowych informacji online

Nasi Partnerzy handlowi od kilku lat korzystają ze specjalnie przygotowanej platformy B2B, która przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę umożliwia im wygodne: składanie zamówień na oferowane przez nas wyroby, sprawdzanie na bieżąco stanu magazynowego, szczegółowe monitorowanie realizacji złożonych zamówień, dostęp do cen detalicznych i hurtowych (z uwzględnieniem przyznanych rabatów), sprawdzanie stanu rozliczeń i przeglądanie wystawionych dokumentów magazynowych i sprzedażowych.

W tym samym miejscu sprawdzić można aktualnie obowiązujące terminy realizacji, zapoznać się z promocjami, złożyć zapytanie na wyroby nietypowe. Powiązane z platformą B2B automatyczne powiadomienia mailowe informują Partnerów m.in. o zakończeniu wykonania danego zamówienia, przypominają o nieodebranym z magazynu towarze. Dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym nasi Klienci oszczędzają czas, uzyskując błyskawiczny dostęp do kluczowych dla ich biznesu informacji.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.