Lorem ipsum dolorsit amet const

Wysokiej jakości wyroby w atrakcyjnych cenach pozwolą państwu skutecznie konkurować i zyskać znakomitą renomę.

Firma METPOL od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją ogrodzeń panelowych dwóch najpopularniejszych w Europie typów – Przetłaczanych 3DProstych 2D, Ogrodzeń Palisadowych Przemysłowych oraz Posesyjnych, a także szerokiej gamy systemowych bram i furtek. Posiadamy wysokowydajne linie do produkcji paneli ogrodzeniowych, nowoczesną i obecnie w pełni zautomatyzowaną lakiernię proszkową z zaawansowanym procesem przygotowania powierzchni malowanych detali oraz dużą, prężnie działającą ślusarnię z wykwalifikowanym personelem pracowniczym. Integracja kluczowych procesów technologicznych w jednym zakładzie przekłada się nie tylko na imponującą wydajność produkcji, ale przede wszystkim pozwala nam zachować pełną kontrolę nad poszczególnymi etapami powstawania naszych wyrobów, tak aby spełniały najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne.

Spawanie prowadzone jest najczęściej prądem stałym z biegunowością dodatnią (plus na elektrodzie) lub prądem przemiennym. Pomiędzy elektrodą a materiałem spawanym jarzy się łuk elektryczny. Obszar łuku jest chroniony doprowadzanym przez dyszę gazem osłonowym. Łuk elektryczny jest to rodzaj wyładowania elektrycznego w gazie, przy normalnym lub podwyższonym ciśnieniu gazu i dostatecznej mocy źródła zasilania. Z wyładowaniem takim związane jest wydzielanie się dużej ilości energii cieplnej pochodzącej z przemiany energii elektrycznej. W łuku elektrycznym następuje silna koncentracja strumienia cieplnego. Do spawania łukowego ręcznego konstrukcji i wyrobów ze stali stosuje się jako elektrody druty ze stali miękkiej pokrytej topnikiem, zwane elektrodami otulonymi. Podczas spawania otulina zamienia się częściowo w gazy, formując wokół łuku osłonę gazową oraz ciekły żużel, który reagując z metalem oczyszcza go z tlenków i wprowadza doń składniki wpływające dodatnio na własności mechaniczne złącza.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.