Szukasz ciekawej inspiracji przy <br />
wyborze ogrodzenia ?

Zobacz, jak można kreatywnie połączyć elementy pochodzące z zupełnie różnych grup produktowych

Z produkowanych przez nas paneli zgrzewanych Prostych 2D wykonujemy dla naszych Klientów nie tylko standardowe ogrodzenia systemowe, ale także coraz bardziej popularne stalowe kosze gabionowe, wypełniane zazwyczaj kamieniem o różnej frakcji i barwie. Tego typu kosze mogą przybierać w ogrodzeniu formę dłuższych murków, słupów czy cokołu (podmurówki), ich wymiary dostosowywane są elastycznie do potrzeb danej inwestycji. Koncepcję ogrodzenia „hybrydowego” można w ciekawy sposób rozwinąć poprzez zestawienie elementów gabionowych z przęsłami o nowoczesnym dizajnie z naszej oferty (modele takie jak: Horizontal 70/40, Infinity, Progressive, Supreme, Supreme Mk II). 

Dla podkreślenia ciekawego charakteru grodzonego obiektu kosze gabionowe w formie murków lub słupów można zlokalizować także w kluczowych miejscach ogrodzenia takich jak: wjazd na posesję czy wejście dla pieszych, wkomponowując pomiędzy nie wykonywane przez nas na wymiar bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne i furtki. Opisywane połączenie stalowej palisady i koszy gabionowych wypełnionych kamieniami świetnie wpisuje się w aktualne trendy w architekturze – zastosowanie naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień to modny, ekologiczny motyw nowoczesnego dizajnu. Warto pamiętać, że wszystkie elementy oferowanych ogrodzeń są fabrycznie trwale zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych poprzez cynkowanie ogniowe (kosze gabionowe) lub cynkowanie i lakierowanie proszkowe (przęsła i bramy palisadowe).

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.