Materiały dla architektów

Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia

Systematycznie współpracujemy z biurami architektonicznymi z całej Polski, oferując im materiały techniczne dot. produkowanych przez nas wyrobów, które mogą posłużyć jako gotowe elementy dokumentacji projektowanego ogrodzenia.

Wysyłając poniższy formularz, otrzymacie Państwo – w zależności od wybranej opcji drogą mailową lub pocztą tradycyjną – katalog ogrodzeń i bram firmy METPOL oraz zbiór kart z rysunkami i szczegółowymi informacjami technicznymi. 

  * - pola wymagane.

  Zabezpieczenie przed SPAM-em.
  Udowodnij, że jesteś człowiekiem, wybierając ciężarówkę:

  * - pola wymagane.

  Dziękujemy, wiadomość została wysłana

  Doradztwo oraz kosztorysowanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Wierzymy, że dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji ogrodzeń, nowoczesnej fabryce i kompetentnej kadrze technicznej, dostarczamy wyroby o wysokich walorach użytkowych i estetycznych, które spotkają się z uznaniem także Państwa Klientów.

  Jeśli przy projektowaniu wybranego systemu ogrodzeniowego nasuną się Państwu jakieś pytania, nasz dział techniczny i handlowy pozostają do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy informacji oraz w razie potrzeby przygotujemy wstępny kosztorys projektowanego ogrodzenia. 

  Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.