Profesjonalny montaż

Montaże prowadzone są od ponad 20 lat w oparciu o własne ekipy, złożone z doświadczonych i sprawdzonych fachowców.

Bardzo duża liczba wykonanych robót w okresie działalności, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i narzędzi oraz zamiłowanie do sztuki precyzyjnego, estetycznego i solidnego realizowania prac ogrodzeniowych,  przekłada się na satysfakcję i zaufanie Klientów. Ponadto kompleksowa usługa dostawy i instalacji ogrodzenia przez METPOL zapewnia Inwestorowi spokój i ochronę w postaci gwarancji udzielonej przez wiarygodny podmiot o ugruntowanej pozycji na rynku.

Analiza potrzeb klienta

Nasz doświadczony personel przed przygotowaniem wyceny przeprowadza wywiad z Klientem, aby zaproponować rozwiązania optymalnie dopasowane do jego potrzeb, preferencji, gustu i założonego na ten cel budżetu. Jeśli dysponujecie Państwo planami działki, dokumentacją projektową – będą one przydatne na tym etapie.

Przygotowanie kosztorysu

Dział handlowy METPOL przedkłada w formie pisemnej szczegółową kalkulację dostawy i montażu wybranych wariantów ogrodzeń i bram, prezentuje także wzór umowy i objaśnia warunki realizacji Państwa zamówienia. W przypadku wizyty w naszej siedzibie Klient  może dodatkowo zapoznać się z ekspozycjami interesujących go produktów.

Wizja lokalna na działce

Zawarcie umowy poprzedza zawsze z naszej strony wizja lokalna, która pozwala: zapoznać się z warunkami terenowymi oraz planowaną linią ogrodzenia/lokalizacją bram, dokonać niezbędnych w tym zakresie pomiarów, ustalić ewentualne prace przygotowawcze (np.: demontaż starego płotu, podmurówki, usunięcie drzew itp.).

Zawarcie umowy 

Po zweryfikowaniu koncepcji wykonania oraz ustaleniu zakresu prac następuje podpisanie umowy, które finalizuje formalności związane z zamówieniem wybranego przez Klienta systemu ogrodzeniowego. Nasza fabryka otrzymuje zlecenie produkcyjne na materiały niezbędne do zrealizowania Państwa inwestycji.

Montaż ogrodzenia pod klucz

Ekipy METPOL dostarczają na miejsce montażu zamówione materiały ogrodzeniowe oraz dokonują ich instalacji „pod klucz”. Rola Klienta przez cały okres budowy ogranicza się do przekazania terenu robót w dniu rozpoczęcia prac, a po ich zakończeniu – do dokonania odbioru końcowego i zweryfikowania obmiaru powykonawczego.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.