Przeszło 30 lat doświadczenia
w produkcji ogrodzeń

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe METPOL założone zostało w 1992 r. i od początku swej działalności zajmuje się produkcją i fachowym montażem bram i ogrodzeń.

W pierwszej dekadzie funkcjonowania firmy produkcja obejmowała takie wyroby jak: siatki plecione, słupy ogrodzeniowe, przęsła spawane oraz różnego rodzaju bramy i furtki; na terenie zakładu powstała również linia do powlekania tworzywem drutu, z którego wykonywane były siatki ocynkowano-powlekane. Dzięki prężnemu rozwojowi firmy, konsekwentnemu umacnianiu jej pozycji na rynku oraz znaczącym inwestycjom związanym z rozbudową parku maszynowego, przedsiębiorstwo METPOL z małego zakładu produkcyjnego o zasięgu lokalnym stopniowo przekształcało się w fabrykę, wytwarzającą systemy ogrodzeniowe na skalę przemysłową i dostarczającą je na terenie całej Polski. 

Obecnie firma METPOL dysponuje: kilkoma nowoczesnymi liniami do produkcji paneli zgrzewanych dwóch najpopularniejszych typów (proste 2D i przetłaczane 3D), w pełni automatyczną i zaawansowaną technologicznie lakiernią proszkową z szybką zmianą koloru i ekologicznym system przygotowania powierzchni malowanych detali, a także profesjonalnie wyposażoną spawalnią, wykonującą na żądany wymiar bogatą gamę bram, furtek i ogrodzeń palisadowych w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. W zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na obrzeżach Warszawy (Targówek przemysłowy) zatrudnienie znajduje doświadczona kadra pracownicza, licząca ponad 50 osób. 

Poznaj główne atuty naszej kompleksowej oferty i dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów

Doświadczenie i wiedza

Połączenie dużych kompetencji produkcyjnych i bogatych doświadczeń montażowych pozwala firmie METPOL z pasją tworzyć coraz lepsze systemy ogrodzeniowe, o przemyślanej budowie, doskonałych własnościach użytkowych, wzorowej funkcjonalności i nieprzeciętnej trwałości. Bazując na zdobytej przez lata wiedzy i umiejętnościach, podejmujemy się także wykonywania nietypowych zleceń.

Nowoczesne technologie

METPOL w 2012 r. wprowadził innowacyjną technologię przygotowania powierzchni lakierowanych detali – Oxsilan – która na dużą skalę stosowana jest w branży motoryzacyjnej (np. Mercedes-Benz). Technologia niemieckiej firmy Chemetall, zastępując popularne fosforanowanie, nie tylko zapewnia wysoką odporność antykorozyjną, ale także zakłada użycie chemii przyjaznej środowisku naturalnemu – nie zawierającej metali ciężkich.

Profesjonalny montaż

Montaże ogrodzeń prowadzone są od ponad 20 lat na terenie całej Polski w oparciu o własne ekipy montażowe, złożone z doświadczonych i sprawdzonych fachowców o wysokich kwalifikacjach technicznych. Bardzo duża liczba wykonanych robót, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i narzędzi oraz zamiłowanie do sztuki precyzyjnego, estetycznego i solidnego realizowania prac ogrodzeniowych, przekłada się na satysfakcję i zaufanie Klientów.

Gwarancja 5 lat

Dzięki zaawansowanej technologii antykorozyjnej w naszej fabryce, dużemu doświadczeniu, stosowaniu wyłącznie dobrej gatunkowo stali oraz wysokiej klasy części, a także skrupulatnej kontroli jakości – możemy zapewnić naszym Klientom 5-lat gwarancji na powłoki ocynkowane i lakierowane proszkowo w przypadku montażu realizowanego przez nasze ekipy.

Z pasją realizujemy ambicję dostarczania trwałych, pięknych i pod każdym względem profesjonalnie wykonanych ogrodzeń.

Produkowane przez METPOL ogrodzenia i bramy opracowane zostały z myślą o wymagających i doświadczonych Inwestorach, którzy duży nacisk kładą nie tylko na korzystny stosunek jakości do ceny, ale także na: przemyślane i staranne zaprojektowanie, znakomite walory użytkowe i estetyczne, trwałe zabezpieczenie przed korozją, solidną i wytrzymałą konstrukcję, zapewniającą bezpieczeństwo i kontrolę dostępu oraz w dłuższej perspektywie komfortową i bezawaryjną eksploatację.  Wysokiej jakości rodzime wyroby uzyskanie dzięki dużemu doświadczeniu i nowoczesnym technologiom są dla nas powodem do dumy.

Zastosowanie bram i ogrodzeń marki METPOL

Obiekty handlowe i przemysłowe

Instytucje, obiekty administracyjne

Obiekty sportowe, boiska, place zabaw

Obiekty użyteczności publicznej

Obiekty wojskowe i strzeżone, poligony

Osiedla domów, bloki mieszkaniowe
Tereny rekreacyjne, parki, skwery

Domy, prywatne posesje, działki

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.