Bramy harmonijkowe

Bramy składane (bramy harmonijkowe) to znakomite rozwiązanie dla posesji, na których nie ma odpowiednich warunków i przestrzeni dla pracy bram konwencjonalnych. 

Produkowane przez nas systemowe bramy jedno- i dwuskrzydłowe można teraz zamówić także w specjalnej wersji składanej, harmonijkowej, dzięki czemu potrzebują one na otwarcie się o połowę mniej miejsca niż standardowo ! Tego typu rozwiązanie (bramy składane, bramy harmonijkowe z dodatkowymi podziałami skrzydeł) znajduje zastosowanie przede wszystkim na posesjach, na których Klient nie dysponuje wystarczającą ilością przestrzeni na pracę konwencjonalnej bramy dwuskrzydłowej czy też bramy przesuwnej (w konstrukcji samonośnej z przeciwwagą). Czasami przeszkodą bywa również stopień nachylenia wjazdu do garażu uniemożliwiający pełne otwarcie się skrzydeł bramy do wewnątrz posesji albo ograniczona ilość miejsca na parkowanie (np. drugiego) auta pomiędzy garażem a bramą wjazdową. Harmonijkowa, składana konstrukcja bram skrzydłowych sprawnie rozwiązuje opisane wyżej problemy. Systemowe bramy harmonijkowe (inaczej określane jako bramy składane) wykonywane są na żądany wymiar na bazie wszystkich oferowanych przez nas wzorów posesyjnych (modele nowoczesne i klasyczne) i przemysłowych. 

Co warte podkreślenia – ich obsługa może odbywać się nie tylko manualnie, ale także w pełni automatycznie (ze zdalnym sterowaniem z pilota) dzięki odpowiednio dobranym przez nas wysokiej klasy siłownikom elektromechanicznym. Zastosowanie automatyki powoduje, że obsługa wyrobów takich jak bramy składane (bramy harmonijkowe) staje się dla użytkownika niezwykle komfortowa, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy mamy do czynienia z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Implementowane przez nas mechanizmy do synchronicznego składania skrzydeł bram harmonijkowych to produkty profesjonalne, starannie przetestowane, objęte kilkuletnią gwarancją i zabezpieczone fabrycznie przed działaniem czynników atmosferycznych (korozją). Przedstawiamy wykaz modeli bram skrzydłowych, które mogą być wykonane jako bramy harmonijkowe / bramy składane: Optima 3D, Guard 2D, Presitge Premium, Security, Prestige Standard, Horizontal 70/40, Progressive, Infinity, Supreme, Louver, Supreme Mk II, Classic, Elegance, Artistic, Modern, Residence. 

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.