Sprawdź nowe ogrodzenie SPLENDID – nowoczesne, bezpieczne, prestiżowe i zapewniające prywatność. 

Miło nam poinformować, że nasza oferta produkcyjna nowoczesnych ogrodzeń palisadowych wzbogaciła się o nowy model – SPLENDID, wypełniony ułożonymi poziomo i naprzemiennie profilami o wys. 12 i 2,5 cm w niewielkich odstępach. Ogrodzenie SPLENDID intryguje niepowszednim, prostym i efektownym dizajnem, wykonane jest z dbałością o szczegóły właściwą nowoczesnym ogrodzeniem frontowym marki METPOL; efektu estetycznego dopełnia najwyższej jakości powłoka lakiernicza. System SPLENDID cechuje się bardzo solidną konstrukcją stalową oraz gęstym rozstawem wypełnienia (odstępy między profilami – 2 cm) zapewniającym poczucie prywatności na ogrodzonej nim posesji. Podobnie jak w modelach z serii Supreme w przęsłach SPLENDID połączenie poszczególnych elementów pozostają niewidoczne, a dyskretne mocowania instaluje się od wewnątrz ogrodzenia. Istotną zaletą ogrodzenia SPLENDID jest także bardzo trwałe zabezpieczenie przed działaniem czynników atmosferycznych

dzięki powłoce ocynkowanej i lakierowanej proszkowo – ogrodzenie przez wiele lat nie będzie wymagało konserwacji, a więc i ponoszenia dodatkowych kosztów. Przęsła, bramy dwuskrzydłowe, bramy harmonijkowe, bramy przesuwne samonośne i furtki SPLENDID oferowane są w różnych systemowych wysokościach (przedział od 99 do 210 cm), szerokości zaś wykonujemy dokładnie na wymiar według potrzeb Klienta. Uzupełnieniem systemu mogą być produkowane na żądaną wysokość słupy wielofunkcyjne Multi-Pro, wyposażone w skrzynkę na listy i domofon lub wideodomofon, jak również prefabrykowanapodmurówka, dostępna w wysokościach 20, 25 i 30 cm. Ogrodzenie SPLENDID oferowane jest w kolorach standardowych takich jak: RAL 9005 / 7016 / 7037 / 8017 / 6005, ale też może być pomalowane proszkowo na dowolną barwę z palety RAL zgodnie z wymaganiami Inwestora. Bramy przesuwne i skrzydłowe SPLENDID mogą być fabrycznie przystosowane do obsługi automatycznej. 

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.