Brama przesuwna połączona z furtką - produkcja na wymiar

Brama przesuwna połączona z furtką oferuje większe światło wjazdu dla samochodów i świetnie się sprawdzi przy ograniczonej przestrzeni na posesji.

Zdarzają się takie układy ogrodzeń na posesjach, gdzie przestrzeń na bramę przesuwną jest zbyt ograniczona, z furtki wejściowej Klient nie chce zrezygnować, a jednocześnie nie można za bardzo przenieść jej w innej miejsce niż bezpośrednio obok bramy. Ewentualnie przeciwwaga bramy przesuwnej lub przestrzeń wymagana dla pracy bramy koliduje z alternatywną lokalizacją furtki. Optymalnie w takich okolicznościach byłoby posiadać bramę przesuwną i furtkę w bezpośrednim sąsiedztwie, ale tak aby furtka nie ograniczała światła wjazdu dla samochodów. Wychodząc naprzeciw takim specyficznym potrzebom Inwestorów proponujemy nietypowe wykonanie bram przesuwnych samonośnych połączonych z furtkami w taki sposób, że furtka przesuwa się wraz ze skrzydłem bramy, a gdy brama jest zamknięta można normalnie korzystać z furtki wejściowej. Co więcej furtka wyposażona jest w profesjonalny samozamykacz, dzięki czemu jej użytkowanie cechują komfort i bezpieczeństwo. Brama połączona z furtką może być otwierana zarówno manualnie, jak i automatycznie za pomocą siłowników elektromechanicznych , które również znajdują się w naszej ofercie.

Bramy przesuwne samonośne ze zintegrowanymi furtkami spotykane były już wcześniej na rynku, ale posiadały tę wadę, że furtka umieszczana była wewnątrz konstrukcji skrzydła bramy przesuwnej, przez co wejście nią było niewygodne i mało praktyczne z uwagi na ograniczającą otwór wejściowy dolną i górną ramę bramy – nie dziwi zatem, że pomysł w takiej formie nie cieszył się szczególną popularnością. W przypadku naszego rozwiązania użytkowanie furtki połączonej ze skrzydłem bramy przesuwnej niczym nie różni się od standardowej furtki w ogrodzeniu, a światło wjazdu dla samochodów nie jest w żaden sposób zmniejszane przez furtkę. Bramy przesuwne samonośne połączone z furtkami wykonujemy na wymiar na bazie modeli przemysłowych i posesyjnych dostępnych w naszej ofercie produkcyjnej. Jak wszystkie nasze produkty są znakomicie zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych poprzez cynkowanie i lakierowanie proszkowe na kolory z palety RAL, ich niezawodne funkcjonowanie i trwałość zapewniają z kolei wysokiej klasy podzespoły jezdne i osprzęt zawiasowo-zamkowy renomowanych marek. Aktualnie bramy przesuwne połączone z furtkami oferowane są dla wjazdów o całkowitej szerokości światła nie przekraczającej 5 m.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.