Sprawdź nasze nowe ogrodzenie SUPREME NATURE – piękne, trwałe i zapewniające prywatność.

Gama produkowanych nowoczesnych ogrodzeń palisadowych poszerza się o dodatkowy wariant palisady Supreme, czyli jednego z bardziej popularnych modeli w naszej ofercie.  Nowa odsłona ogrodzenia palisadowego – Supreme Nature – wypełniona jest częściowo profilami stalowymi ze specjalną powłoką, w niezwykle sugestywny sposób imitującą wygląd drewna, nawet jego słoje. Efekt, jaki udało się osiągnąć dzięki profesjonalnej technologii sublimacji, pozytywnie zaskakuje wiernością odtworzenia. Akcenty stylistyczne w ogrodzeniu nawiązujące do materiałów naturalnych takich jak drewno świetnie komponują się z nowoczesną architekturą, w której wykończenia i elementy drewniane pozwalają przełamać chłodną czy industrialną estetykę i wzornictwo. Motyw drewna w ogrodzeniu to także podkreślenie naszego sentymentu do natury i potrzeby bliskości z przyrodą. Ponieważ ogrodzenie wykonane jest w całości z materiałów stalowych ocynkowanych i lakierowanych proszkowo, nie wymaga przez wiele lat konserwacji i na długo zachowa bardzo efektowny i estetyczny wygląd. 

 

 

Jako że system Supreme Nature posiada tą samą budowę, wymiary i specyfikację co system Supreme, cechuje się równie solidną i wytrzymałą konstrukcją, a minimalne prześwity pomiędzy poziomymi profilami wypełnienia (tylko 1,5 cm) zapewniają poczucie prywatności grodzonej posesji. System Supreme Nature to także spójnie stylistycznie wykonane bramy skrzydłowe, bramy harmonijkowe, bramy przesuwne samonośne i furtki, oferowane w różnych systemowych wysokościach i szerokościach dopasowanych ściśle, na wymiar do indywidualnych potrzeb Klienta. Uzupełnieniem systemu Supreme Nature mogą być produkowane na żądaną wysokość słupy wielofunkcyjne Multi-Pro, wyposażone w skrzynkę na listy i domofon lub wideodomofon, jak również prefabrykowana podmurówka, dostępna w wysokościach 20, 25 i 30 cm. Ogrodzenie Supreme Nature oferowane jest w kolorach standardowych takich jak: RAL 9005 / 7016 / 7037 / 8017, ale też może być pomalowane proszkowo na dowolną barwę z palety RAL zgodnie z wymaganiami Inwestora. 

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.