Ogrodzenie żaluzjowe (pełne) Louver pozwala całkowicie przysłonić to, co dzieje się na naszej posesji. 

Miło nam poinformować, że gama produkowanych przez nas nowoczesnych ogrodzeń frontowych powiększyła się o model Louver (z ang. żaluzja), który można zaliczyć do ogrodzeń pełnych, o zerowym współczynniku ażurowości, przeznaczonych dla Klientów przywiązujących dużą wagę do poczucia prywatności na swojej posesji. Nazwa wzoru nawiązująca do żaluzji (ogrodzenie żaluzjowe, ogrodzenie pełne) wynika z kształtu i sposobu ułożenia elementów wypełniających przęsła, bramy i furtki. Ogrodzenie pełne Louver na tle podobnych produktów dostępnych na rynku wyróżnia się przede wszystkim: solidnym i bardzo estetycznym wykonaniem, konstrukcją spawaną (wypełnienie nie jest nitowane, połączenia elementów nie są widoczne), unikalnym kształtem sztachety o wysokiej sztywności, przemyślanym system montażu zapewniającym regulację i bezpieczeństwo (nie ma dostępu z zewnątrz co mocowań), bardzo trwałą ochroną przed korozją dzięki fabrycznemu cynkowaniu i lakierowaniu proszkowemu

w kolorach z palety RAL. Uzupełnienie opisywanego systemu ogrodzeniowego stanowią wykonywane na żądany wymiar: bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne samonośne, furtki, słupy wielofunkcyjne Multi-Pro (wyposażone w skrzynkę na listy i domofon lub wideodomofon) oraz opcjonalna podmurówka prefabrykowana (zbrojona) dostępna w wysokościach 20 / 25 i 30 cm. Ogrodzenie żaluzjowe Louver marki METPOL to dopracowany produkt, cechujący się trwałym i profesjonalnym wykonaniem, dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, wysokimi walorami estetycznymi, świetnie komponujący się  z nowoczesnym dizajnem architektury domów jedno- i wielorodzinnych, instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej. Na duże zainteresowanie ogrodzeniem pełnym Louver składają się nie tylko znakomite walory użytkowe i atrakcyjny wygląd produktu, ale także bardzo dobry stosunek jakości do ceny w gamie nowoczesnych ogrodzeń o poziomym układzie wypełnienia.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.