Słup wielofunkcyjny Multi-Pro

Słup wielofunkcyjny Multi-Pro

Słup wielofunkcyjny Multi-Pro

Jak zgrabnie i spójnie wizualnie wkomponować w ogrodzenie skrzynkę na listy i domofon czy wideodomofon ?

Miło nam poinformować, że w naszej ofercie produkcyjnej dostępny jest już systemowy słup wielofunkcyjny Multi-Pro, wyposażony według preferencji Klienta w skrzynkę na listy i domofon lub w skrzynkę na listy i wideodomofon – wszystkie elementy zostają wkomponowane fabrycznie w wysokiej jakości panel frontowy wykonany ze stali nierdzewnej. Oferujemy jako opcję możliwość personalizacji paneli ze stali nierdzewnej poprzez umieszczenie na nich Państwa numeru domu czy wybranej nazwy, które wycinane są laserem i podświetlane finalnie lampą LED.  Dla najbardziej wymagających inwestorów proponujemy także dodatkowe elementy wyposażenia zwiększające kontrolę dostępu takie jak na przykład atestowane szyfratory. 

Słupy Multi-Pro opracowane zostały z myślą o wytwarzanej przez nas gamie nowoczesnych ogrodzeń posesyjnych – w połączeniu z furtkami systemowymi tworzą spójne wizualnie, funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie dla wejścia na Państwa posesję. Podobnie jak inne elementy ogrodzeń naszej produkcji słupy wielofunkcyjne standardowo zabezpieczone są trwale przed korozją poprzez cynkowanie i lakierowanie proszkowe na kolory z palety RAL, tak aby przez wiele lat zachowały piękny, prestiżowy wygląd i nie wymagały ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z konserwacją. Słupy wielofunkcyjne produkowane są na wymiar w przedziale wysokości od 1,40 do 2,00 m, przy czym dla opcji z wideodomofonem zalecamy wysokość minimum 1,70 m.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Więcej informacji na ten temat podano w Regulaminie serwisu.